- Everything's just ducky with Peppa and Evie's Park Fun playset! This 4-piece Peppa Pig toy set comes with 2 favorite Peppa Pig characters, Peppa and her baby sister Evie, wearing matching yellow duck outfits! Little ones can imagine Peppa pushing Evie in the stroller and watching the duck swim back and forth in the pond! Inspired by the show, these toys for girls and boys ages 3 and up are sure to spark little piggies' big imaginations! A fun small gift for kids who love the show.
Includes 2 figures and 2 accessories.
Figure scale: 3 inches (7.5 cm)
(137937)
| SKU | 137937 |
| Barcode # | 5010996327635 |
| Brand | Peppa pig |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.240m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.004800000m3 |
| Type | Playset |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

