-
Unleash endless creativity with the Jelly Blox Mega Pack! This 50+ piece set features soft, squishy blocks—some filled with super sand, foam beads, and mini bricks—for hours of sensory, stack-and-build fun. Kids can load, haul, and construct trucks, traffic signs, and more, while expanding their creations with other Jelly Blox sets. Totally ouch-free, easy to clean, and safety tested, it’s perfect for worry-free play. MESH Accredited to support skills like problem-solving, perseverance, and communication, Jelly Blox are loved by kids and adults alike.
(138243)
| SKU | 138243 |
| Barcode # | 8720077343320 |
| Brand | Jelly Blox |
| Shipping Weight | 2.2000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Shipping Cubic | 0.015000000m3 |
| Type | board game |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

