- These cute plush are super soft and squishy made from recycled fabrics and fillings.
- Features the 4 most popular characters - Duggee, Roly, Happy, and Betty
- Small soft toys with character features
- Super soft and squishy
- 100% recycled fabrics and filling
- Suitable from birth
- Size - Approximately 10cm
(134511)
| SKU | 134511 |
| Brand | Hey Duggee |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.005000000m3 |
| Type | Stuffed Toy |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

