- Special edition Little People Collector set celebrating the classic cartoon mystery series, Scooby-Doo
- Zoinks! Includes all 5 members of the Scooby Gang: Fred Jones, Daphne Blake, Velma Dinkley, Norville “Shaggy” Rogers, and the pup himself, Scooby
- Each figure stands over 2.5 inches tall and is styled in the character’s signature look from the series
- Display your fandom! Set arrives in a decorative window box package featuring the crew’s iconic van, the Mystery Machine
(138103)
| SKU | 138103 |
| Barcode # | 194735355068 |
| Brand | Little People |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.360m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.007200000m3 |
| Type | Action Figure |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

