- Bring the action of Superman to life with this Imaginext action figure multipack by Fisher-Price featuring 5 Super Heroes and one Super-Villain together!
- The instant collection includes Superman, Hawkgirl, Green Lantern, Mr. Terrific, Krytpo the Superdog and the villainous Kaiju!
- The Super Hero figures have movable arms and legs, allowing for dynamic poses, and high-quality plastic is built to withstand enthusiastic playtime adventures!
- Fans and collectors can recreate onscreen action and create new battles for play or display with the Super Heroes in their signature costumes!
- Kids ages 3 years old and up will love immersing themselves in pretend play and letting their imaginations storm into crime-fighting adventure!
(138247)
| SKU | 138247 |
| Barcode # | 194735286478 |
| Brand | Fisher-Price |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.210m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.003150000m3 |
| Type | Playset |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

