-
Allow your child to enjoy hours of fun and enjoyment as they play pretend with the help of the Early Learning Centre Happyland Wild Animals.
Key Features
- Comes with 5 interactive jungle animal pieces for an engaging and educational playtime experience
- Suitable for 1 ½ - 5 years
(132413)
| SKU | 132413 |
| Barcode # | 5034253003810 |
| Brand | Elc |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.350m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.450m |
| Shipping Cubic | 0.023625000m3 |
| Type | Playset |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

