- This cow is moo-cho cute in cream and mocha brown shaggy fur with soft velour features. A favourite of all the Good Friends Farm collection, this is udderly more than your average stuffed cow with a handsome blue polka dot bandana tied around his neck and a fun tuft of white hair upon his head.
- Part of the Good Friends Farm collection
- Features embroidered detailing
- Shaggy white fur body
- Made from baby-safe embroidered fabric
- Surface clean only
- Approximately Size 22cm x 30cm
(138220)
| SKU | 138220 |
| Barcode # | 811357008911 |
| Brand | Bunnies By The Bay |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.004000000m3 |
| Type | Stuffed Toy |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

