- Sweet Bloom Bunny is ready for day or night, holding a bright yellow reversible sun and star accent toy, perfect for little hands to play and soothe with! Super soft grey nibble fur with velour features, and sweet embroidered details.
- Ready for day or night, holding a bright yellow reversible sun and star accent toy
- The perfect size for little hands to grasp
- Made from baby-safe embroidered fabric
- Surface washable
- Ideal gift for a baby shower
- Approximately Size 23cm
(138176)
| SKU | 138176 |
| Barcode # | 843584023115 |
| Brand | Bunnies Bay |
| Shipping Weight | 0.1501kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.002000000m3 |
| Type | Stuffed Toy |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

