- Does a goat say "Baa" or "Maa"? Either way, this Billy Goat stuffed animal will you have you saying "Yay!" Billy Goat plush has scraggly blue and cream fur cuddliness. Super soft and friendly for the little ones with hand-embroidered features, and also chic enough for home décor. You'll love Billy Goats goatee on this chin, made of cream fur, just made for pondering the meaning of life on the farm...Good Friends Farm that is. And this Billy goat is anything but gruff, he is the sweetest thing to come around since the sweet cream butter churned right there at the barn.
- Part of the Good Friends Farm collection
- Features embroidered detailing
- Shaggy blue fur body
- Made from baby-safe embroidered fabric
- Surface clean only
- Approximately Size 23cm x 25cm
(138213)
| SKU | 138213 |
| Barcode # | 843584041430 |
| Brand | Bunnies By The Bay |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.004000000m3 |
| Type | Stuffed Toy |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

