-
Inspired by the memorable ''Surprise'' episode in Season 3 of Bluey, this collectible Surprise Blaster Bluey figure features Bluey wielding her blaster. The detailed figure comes with a removable base and character card. Part of the Bluey Studio Collection, Surprise Blaster Bluey is one of five known figures from Series 1 which can be connected via their bases.
- Includes Surprise Blaster Bluey figure, removable base, and character card
- Detailed vinyl figure
- Includes blaster
- Special finishes
- Removable base connects with bases of other figures in the Bluey Studio Collection, each sold separately
- Part of the Bluey Studio Collection - Series 1
- Figures in this series include Queen Chilli, Surprise Blaster Bluey, Frozen Bandit, Granny Muffin, and Duck Cake (or The Special!, a Limited Edition Chase Variant of Duck Cake), each sold separately
- Inspired by ''Surprise'' episode of Bluey
(137980)
| SKU | 137980 |
| Barcode # | 630996192344 |
| Brand | Bluey |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.002160000m3 |
| Type | Stuffed Toy |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

