-
The Bluey Studio Collection Series 14 celebrates fan-favorite characters in collectible form! Each highly detailed figure captures a memorable scene straight from the show from Surprise Blaster Bluey to Frozen Bandit and more.
Designed for imaginative play and display, these officially licensed figures bring all the charm and humor of Blueys world to shelves everywhere.
- Collectible Bluey characters, including Granny Muffin, from Series 14 of The Bluey Studio Collection.
- Highly detailed figures capturing memorable scenes from the show for authentic display.
- Suitable for imaginative play or display, perfect for Bluey fans of all ages.
- Officially licensed, bringing the charm and humor of Bluey's world directly to your shelves.
(137984)
| SKU | 137984 |
| Barcode # | 630996192368 |
| Brand | Bluey |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.002160000m3 |
| Type | Stuffed Toy |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

