-
Hit the road with Bluey and her friends in the new Pizza Girls Car with Muffin. This vehicle comes with a 2.5" (6cm) Muffin figure wearing a mechanic's hat. With articulated arms and legs, she's perfect for play and posing. Children will love using these fun-filled cars to recreate some of the most memorable moments from the show and make up new adventures.
(136484)
| SKU | 136484 |
| Barcode # | 630996176726 |
| Brand | Bluey |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.005000000m3 |
| Type | Action Figure |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

