- Food Truck Playset: Get ready to serve up some creative culinary fun with our Bluey food truck for kids; this Bluey toy set includes 1 wrap-around food truck vehicle, 2 cafe chairs, 1 exclusive Bluey figure, and food accessories
- Convertible Design: Roll up our food stand for kids to reveal a cafe complete with dining area and seating and flip up the roof to reveal the menu; this kids food cart makes playtime more exciting by switching between driving mode and serving mode
- Articulated for Dynamic Fun: Standing 3ā tall with movable arms and legs, our Bluey toys figure is perfectly sized for little hands; this Bluey cooking set comes dressed up in an adorable apron and a visor ready to serve up delicious meals
- Customizable Style: This Bluey playset can be customized by decorating it with stickers to suit your personal style; this Bluey food set is perfectly compatible with all 3ā Bluey figures allowing kids to immerse themselves in the world of Bluey
- Durable Construction: Featuring an articulate design, our kids food stand is durable and easy to handle; this makes our food cart for kids ideal for preschoolers and toddlers
(138101)
| SKU | 138101 |
| Barcode # | 630996189191 |
| Brand | Bluey |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.320m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.015360000m3 |
| Type | Action Figure |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

