- Now your child can have as much fun as Bingo and Bluey do with their Unicorse Hand Puppet.
- At 20.3 cm tall, Unicorse is the perfect size to cuddle and just the right size to fit onto a toddler's hand.
- Made with deluxe fabrics and featuring embroidered details, this super-soft Unicorse plush puppet doubles as a cuddly toy for showtime or storytime.
- Bring the fun and imaginative play home with the Bluey plush toy range!
(134675)
| SKU | 134675 |
| Barcode # | 630996180648 |
| Brand | Bluey |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.002000000m3 |
| Type | Stuffed Toy |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

