-
Bring the fun and imaginative play home with Bluey and Bingos Easter Baskets. Inspired by Bluey and Bingos own Easter Baskets from their Easter episode, these cute little Baskets come with a Bluey or Bingo figure. They also come with a Sticker Sheet so children can decorate their Basket. These Easter Baskets stand at just over 8cm (3.15) tall from base to top of the handle. An ideal size for little hands to hold! The Baskets Handles also have a split loop so they can be attached to a bag.
What's Inside:
- 1 x Figure
- Each sold separately
(137974)
| SKU | 137974 |
| Brand | Bluey |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
| Type | Action Figure |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

