-
The officially licensed FNAF SquishMe Series 2 include 6 + 1 rare Five Nights at Freddy toys from the official game. Each of the FNAF Squishmees from the assortment is scented in strawberry.
The Five Nights at Freddy’s collection includes Freddy, Chica, Vanny, Monty, Roxy, Sun and a rare glow in the dark Moon. The Squishmees can be gifted for gaming fans around the world! Kids can let their imaginations go wild while playing with these game accurate toys and collect them to add to their growing collection of FNAF merchandise.
Made from safe, high quality, extra soft polyurethane foam.
- 1 x Figure
- Price is for single item. Multiple items shown. Each sold separately
(138093)
| SKU | 138093 |
| Barcode # | 796548425077 |
| Brand | Five Nights at Freddy's |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
| Type | Stuffed Toy |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

