- Poseable doll with 9 points of articulation
- Adorable mini size to take on the go
- Comes with headband and tail in Canterlot Wondercolts theme
- Doll size: 4.5 inches
- Includes poseable doll, headband, tail, and skirt
(6946)
| SKU | 6946 |
| Barcode # | 630509431861 |
| Brand | Equestria Girls |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.160m |
| Shipping Cubic | 0.004800000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

