- Equestria Girls figure pack includes Flash Sentry and Twilight Sparkle dolls
- Both dolls have cool outfits and sharp shoes
- Includes watch, glasses, and necklace accessories
- Includes 2 dolls, 2 outfits, 2 pairs of shoes, and 5 accessories.
(7012)
| SKU | 7012 |
| Barcode # | 630509287345 |
| Brand | Equestria Girls |
| Shipping Weight | 0.7000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.018000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

