- Officially Licensed by FUNKO
- Featuring My Little Pony
- Approximately 4.5"
- Glitter Limited Edition
(6559)
| SKU | 6559 |
| Barcode # | 849803053505 |
| Brand | My Little Pony |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.012000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

