- Fun, colorful ponies with pretty hair and Cutie Mark designs
- Collect the world of My Little Pony Friendship Is Magic
- Style their hair and dress them up
- Discover the magic of friendship
(6765)
| SKU | 6765 |
| Barcode # | 630509460410 |
| Brand | My Little Pony |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.160m |
| Shipping Cubic | 0.002240000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

