My Little Pony
Princess Sterling and Fluttershy Figures
- Princess Sterling and Flutter shy figures have beautiful hair and tails
- Princess Sterling pony figure has wings
- Includes tiara
- Comb their hair with the included comb
- Includes 2 pony figures, tiara and comb
(N7244)
| SKU | N7244 |
| Barcode # | 630509236145 |
| Brand | My Little Pony |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

