- Fun, colorful ponies with pretty hair and Cutie Mark designs
- Collect the world of My Little Pony Friendship Is Magic
- Style their hair and dress them up
- Discover the magic of friendship
- My Little Pony figure pack has beautiful pony figure and accessories
- Includes Applejack pony figure
- Includes 3 accessories for pony fun
(B2207)
| SKU | B2207 |
| Brand | My Little Pony |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

