-
Back to school already… how perfectly dreadful. Join Wednesday Addams as she returns to Nevermore Academy for another macabre mystery. Dare to turn down the lights, and you’ll reveal the bag’s ghostly glow-in-the-dark details! This accessory makes a fashionable addition to any outfit and will keep your belongings safe through any undertaking.
- Features:
- Vegan leather (polyurethane)
- Adjustable shoulder straps
- Front zipper pocket
- Side drop pockets
- Gunmetal hardware
- Applique, embossed, glow-in-the-dark, and printed details
- Coordinating inside lining
- Dimensions:
- 9”W x 10.5”H x 4.5”D
(135358)
| SKU | 135358 |
| Barcode # | 671803527928 |
| Brand | Loungefly |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.013500000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

