Ready for a scare! Unleash the Robo Alive Horror Running Hand.
This isn't just a toy, it's a spine-chilling robotic crawler that is ready to run, creep, crawl all on its own, no remote needed. Turn it on and watch out, the hand scurries across the floor with terrifying speed and realism.
With a detailed, realistic design it looks exactly like the real thing, making it the ultimate pranking buddy. Hide it under the dining table, place it on a drawer, or let it loose in the living room to catch your family and friends off guard!
- RUNS, CREEPS, & CRAWLS: Watch Out! The robotic hand moves with spine-chilling realism. It runs, creeps, and scurries across the floor just like the real thing
- THE ULTIMATE PRANK: Modeled for maximum creepiness! It's the perfect tool to sneak up to friends, spook your family, and add a thrill to playtime
- REALISTIC DESIGN: With a detailed design its looks just like the real thing!
- SELF-CRAWLING ACTION: No remote needed! Simply turn it on and let it go
- COLLECT THEM ALL: The nightmare is just beginning! There are 11 crawlers to collect
(138246)
| SKU | 138246 |
| Barcode # | 193052088987 |
| Brand | Robo Alive |
| Shipping Weight | 0.6000kg |
| Shipping Width | 0.170m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.005440000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

