Dream big, build bigger with Minecraft! This single bed quilt cover set is made from 100% soft, breathable cotton. Featuring bold Minecraft graphics, it's the perfect way to bring adventure and creativity into your little gamer’s room.
Product Features:
- Warm machine wash
- Do not bleach
- Warm iron if required
- Reversable
- Features 1 Quilt cover and Standard pillowcase/s
- Size 1x Quilt cover 1.4m x 2.1m, 1x Pillowcase 48cm x 73cm
(138059)
| SKU | 138059 |
| Barcode # | 9330458679260 |
| Brand | Minecraft |
| Shipping Weight | 0.9500kg |
| Shipping Width | 0.230m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.006900000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

