Swing into bedtime with this action-packed Marvel Spiderman Cotton Quilt Cover Set, perfect for adding superhero style to your kid's bedroom. Featuring bold, vibrant graphics, it brings fun and energy to sleep spaces of all ages.
- Accessories not included
- Includes 1 x quilt cover and 1 x pillowcase
Product Features:
- Warm machine wash separately before use
- Do not bleach
- Do not tumble dry
- Line dry without delay
- Warm iron if required
- Do not dry-clean
- 1 x Quilt cover (1.4m x 2.1m)
- 1 x Pillowcase (73cm x 48cm)
(138055)
| SKU | 138055 |
| Barcode # | 9341111442718 |
| Brand | Marvel |
| Shipping Weight | 0.9000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Shipping Cubic | 0.006600000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

