Bring playful charm to the nursery with this Disney Stitch Cotton Quilt Cover Set. Featuring soft cotton fabric, vibrant colours and adorable Stitch graphic, it adds a fun and cosy touch to little ones’ bedtime space.
Product Features:
- Warm machine wash separately before use
- Do not bleach
- Do not tumble dry
- Line dry without delay
- Warm iron if required
- Do not dry-clean
- 1 x Quilt cover (1.4m x 2.1m)
- 1 x Pillowcase (73cm x 48cm)
(138056)
| SKU | 138056 |
| Barcode # | 9341111442732 |
| Brand | Disney Stitch |
| Shipping Weight | 0.8500kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Shipping Cubic | 0.006900000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

