Create a dreamy nursery space with the Disney Princess Quilt Cover Set. Featuring a sweet princess-themed design, it adds charm and comfort to your child’s room, making bedtime feel magical and cosy.
Product Features:
- Warm machine wash separately before use
- Do not bleach
- Do not tumble dry
- Line dry without delay
- Warn iron if required
- Do not dry-clean
- 1 x Quilt cover (1.4m x 2.1m)
- 1 x Pillowcase (73cm x 48cm)
(138060)
| SKU | 138060 |
| Barcode # | 9341111442701 |
| Brand | DISNEY PRINCESS |
| Shipping Weight | 0.8500kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Shipping Cubic | 0.006600000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

