- The world's smallest version of UNO
- The classic card game of matching colors and numbers
- Includes 108 cards in 1 tuck box
(112967)
| SKU | 112967 |
| Barcode # | 854941007631 |
| Brand | Uno |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001500000m3 |
| Type | game |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

