- More grip! More rip!
- Includes 9-inch ripcord
- For use with Beyblade Burst tops and Beyblade Burst Beystadium, sold separately. Subject to availability.
- Includes 1 Beyblade Burst Supergrip Launcher with 1 9-inch ripcord and instructions
- App available through 12/31/2018. Beyblade Burst app works with select iPhone, iPad, iPod touch – IOS8.0 or later required -- and Android devices.
(7327)
| SKU | 7327 |
| Barcode # | 630509498628 |
| Brand | Beyblade burst |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.004000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

