- Pusheen is on a roll as an extra-large sushi roll with a soft indigo nori exterior, a layer of fluffy white rice, and fun, vibrant pink and green sushi ingredients. Pusheen’s adorable face is adorned with deep brown embroidery, complemented by a bright green onion sprig poking out of the top. Its squishy, huggable body and fun design make this tall, eye-catching piece the right size for cuddling and a must-have for any foodie’s collection.
- Pusheen as an extra-large sushi roll with a soft indigo nori exterior
- Features a layer of fluffy white rice, and fun, vibrant pink and green sushi ingredients
- Deep brown embroidery, complemented by a bright green onion sprig poking out of the top
- Squishy, huggable body and fun design
- Perfect for sushi and cat lovers!
(138200)
| SKU | 138200 |
| Barcode # | 681147089037 |
| Brand | Pusheen |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.018750000m3 |
| Type | Stuffed Toy |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

