- Indulge in a tasty snack as Pusheen transforms into some of her favourite Asian delicacies! This extra-large gyoza plush shows the lovable tabby as a squishy, delightfully plump dumpling. Pusheen's adorable face is adorned with deep brown embroidery and embroidered creases at the top. Give her a hug - this Squisheen is made from premium soft plush materials that are extra squishy and oh-so-satisfying to squeeze! Its fun, huggable design make this whimsical piece a must-have for any foodie's collection.
- Features Pusheen as a delicious dumpling
- Her classic gyoza design has velvety pale almond plush, embroidered creases, and super-soft, squishy materials
- These kawaii plushies are exciting gifts for foodies, kids, and adults alike
- Its fun, huggable design make this whimsical piece a must-have for any foodie's collection
- Features surface-washable construction for easy cleaning and soft, premium materials
(138196)
| SKU | 138196 |
| Barcode # | 681147089044 |
| Brand | Pusheen |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.009000000m3 |
| Type | Stuffed Toy |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

