- Pusheen is here as an iconic breakfast meal! This super-soft, extra-squishy Squisheen features Pusheen as a piece of toast with 3 slices of avocado. This plush is made from a super-soft elastic material that makes her squishy and fun to squeeze – perfect for anime fans, foodies, and plush collectors of every kind!
- Genuine Pusheen licensed merchandise
- Food inspired Pusheen
- Super-soft & extra-squishy
- Perfect for a Pusheen or cat lover
- Surface-washable for easy cleaning
(138197)
| SKU | 138197 |
| Barcode # | 681147017962 |
| Brand | Pusheen |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.013500000m3 |
| Type | Stuffed Toy |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

