GUND is proud to present a collectable series of boxed sets showcasing internet sensation Pusheen and her adorable sisterly sidekick, Stormy! The Birthday Collector set features the best friends packed in a decorative gift box with window-style display. A 17cm upright Pusheen holds a slice of delicious birthday cake while Stormy sports a matching multi-color party hat topped with a plush poof. Accurate details are sure to please Pusheen fans. Surface-washable for easy cleaning. Ages 1+
(7110)
| SKU | 7110 |
| Barcode # | 028399097081 |
| Brand | Pusheen |
| Shipping Weight | 0.4500kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.012000000m3 |
| Type | Stuffed Toy |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

