When it's time for a delicious meal, Pusheen's already one step ahead. This adorable plush features Pusheen about to enjoy some umami snacks with soft grey plush, brown embroidered details, and a huggable body weighted with pellets that keep her balanced upright. She clutches an adorable blue bento box meal, filled with fluffy white rice and crispy shrimp tempura for a hearty and satisfying treat. It's the perfect addition to any foodie's collection!
- This adorable plush features Pusheen about to enjoy a delicious meal, holding a blue bento box with fluffy white rice and shrimp tempura
- She has a huggably soft body with gray plush and stripes on her tail and back
- It's the perfect addition to any foodie's collection!
- Pusheen plushies feature surface-washable construction for easy cleaning and soft, premium materials
- This kawaii plush make exciting gifts for foodies, kids, and adults alike
- Size Approximatey 24cm
(138189)
| SKU | 138189 |
| Barcode # | 681147089068 |
| Brand | Pusheen |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.018000000m3 |
| Type | Stuffed Toy |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

