- Skipit’s a sailor pup who loves to splash and play, chasing balls and watching for boats down by the bay. Soft nibble fur in warm browns with mocha features. Adorned in his favorite blue sailor collar. Skipit the Pup stuffed animal has a hand-embroidered face and pink cheeks, snuggly soft and ready for adventures!
- Soft nibble fur in warm browns with mocha features
- The perfect size for little hands to grasp
- Made from baby-safe embroidered fabric
- Surface washable
- Ideal gift for a baby shower
(138172)
| SKU | 138172 |
| Barcode # | 843584017206 |
| Brand | Bunnies Bay |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.005000000m3 |
| Type | Stuffed Toy |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

