Teenage Mutant Ninja Turtles - Mini Ninjas Figure and Trading Card Blind Bag
Add to your Teenage Mutant Ninja Turtles collection with heaps of great 2” mini figures from the TMNT blind bags.
Each bag contains 1 random mini figure and 1 trading card.
Price is for single item. Multiple items shown. Each sold separatel
(N1382)
| SKU | N1382 |
| Barcode # | 043377912002 |
| Brand | Teenage Mutant Ninja Turtle |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

