- Arena Dragons: Unleash your dragon and explore the excitement of the World of Berk with a 2-inch collectible dragon figurine!
- 10 Heroes to Collect: Assemble then showcase your favorite dragons from the movie, like Toothless, Deadly Nadder, Hideous Zippleback and more (each sold separately)
- Let Their Imagination Soar: Engage the imagination with pretend play dragon toys to create all-new adventures with your favorite dragon
- Collect Them All: Build your dragons collection and assemble all your other favorite heroic toys from How to Train Your Dragon
- GIRL & BOY TOYS: Dreamworks Dragons How To Train Your Dragon action figures and plushies make great holiday or birthday gifts for kids ages 4 and up. Toys for kids and kids at heart
- Includes: 1 Dragon, 1 Arena Stall
(137834)
| SKU | 137834 |
| Barcode # | 681147106659 |
| Brand | How to Train Your Dragon |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

