Our round orange star, Garfield, now has his own action figure with 25 points of articulation, a tray of lasagna, swappable expressions, and his teddy bear Pooky!
Recreate your favorite Garfield adventures or create new ones!
Approx 4"
(138106)
| SKU | 138106 |
| Barcode # | 814800024520 |
| Brand | Garfield |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.004800000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

