- From Pusheen, Pusheen, as a stylized POP vinyl from Funko!
- Stylized collectable stands 3 ¾ inches tall, perfect for any Pusheen fan!
- Collect and display all Pusheen POP! Vinyl's!
- Funko Pop Pusheen The Cat With Heart #26 (Damaged box)
(31934)
| SKU | 31934 |
| Barcode # | 889698354509 |
| Brand | Funko |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.012000000m3 |
| Type | Action Figure |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

