- From Jurassic Park, Hatching Raptor as a stylized POP vinyl from Funko!
- Stylized collectable stands 3 ¾ inches tall, perfect for any Jurassic Park fan!
- Collect and display all Jurassic Park POP! Vinyl's!
- Funko Pop Jurassic Park - Hatching Raptor SDCC 2023 #1442 Vinyl Figure
- Summer Convention 2023 Limited Edition
(133102)
| SKU | 133102 |
| Barcode # | 889698717366 |
| Brand | Jurassic Park |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.008000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

