- Funko Pop! Disney
- Stands 3 3/4 Inch
- Collect them all!
- Funko Pop Disney 101 Dalmatians Pongo & Perdita 2pk
(28530)
| SKU | 28530 |
| Barcode # | 889698345163 |
| Brand | Disney |
| Shipping Weight | 0.6000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.018000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

