- The BRIO World 33892 Steam Train & Tunnel is beautifully crafted with a classic design and wooden details. The golden age of the toy train is back as this handsome steam engine and wagon chuffs and chugs around your BRIO World wooden railway.
- The clever packaging around the steam engine also transforms into a stylish see-through tunnel – just place it into any BRIO World track and your adventure can begin. Full steam ahead!
(74561)
| SKU | 74561 |
| Barcode # | 7312350338928 |
| Brand | Brio World |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.007500000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

