- Make sure all the trains know when to stop to let other traffic through.
- Push the top button to activate the light signal – red means stop, yellow means wait and green means ready for new adventures!
(92865)
| SKU | 92865 |
| Barcode # | 7312350337433 |
| Brand | Brio World |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000500000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

