- Do you need to expand your ever growing BRIO world? Well now you can with these additional track pieces. Expand and extend the rail tracks as you wish with the foundations to every railway set. Includes 4x curved track. Suitable for ages 3 Years and up. Manufactured to BRIOs high standards and from FSC Certified wood.
- Add to your existing BRIO railway set with additional tracks to extend and create a new layout
- Includes 4x Large Curved Tracks
- Expand and extend the rail tracks as you wish with the foundations to every railway set
- Suitable for ages 3 Years and up
- Manufactured to BRIOs high standards and from FSC Certified wood
(135942)
4 pieces; 8 inch long straight track sections
| SKU | 135942 |
| Barcode # | 7312350333428 |
| Brand | Brio World |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.002500000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

