- Each Shoppie comes with:
- 2 exclusive Shopkins (total of 6), 1 fashion bag (3),
- 1 Brush (3), 1 VIP card (3), and 1 doll stand (3)
- New and highly collectable!
(N5303)
| SKU | N5303 |
| Barcode # | 630996561614 |
| Brand | Shopkins |
| Shipping Weight | 0.2800kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.006000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | Doll |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

