- Now you can build the world of the cutest, most-collectible characters with Shopkins Kinstructions Mini Packs! Each pack comes with a buildable set and 2 buildable figures!
(N5766)
| SKU | N5766 |
| Barcode # | 885561373325 |
| Brand | Shopkins |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.002400000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

