- Shopkins Chef Club Theme Pack Hot Waffle Collection
- Want to make some Sweet Waffle Wonders? Start cooking some tasty treats that can't be beat with the Shopkins™ Chef Club Waffle Collection!
- They are the sweetest flat little friends you'll meet! 8 yummy Shopkins™, a large Waffle Maker and 2 small accessories make this collection one to waffle on about!
(12383)
| SKU | 12383 |
| Barcode # | 0630996562611 |
| Brand | Shopkins |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.006000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

