- Once you shop, you can't stop! Build up your Shopkins world with the Spin Mix Bakery Stand Theme Playset. Let your Shopkins swing in the basket and spin in the mixing bowl! Connect up with your Easy Squeezy Fruit & Veg Stand to build up your Shopkins world. Complete with 2 exclusive characters and heaps of places to display and play.
(N2085)
| SKU | N2085 |
| Barcode # | 630996560099 |
| Brand | Shopkins |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.270m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.008100000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | Playset |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

