2 Shopkins per basket
- Styles of Shopkins Characters will Vary from Pack to Pack
(138129)
| SKU | 138129 |
| Barcode # | 630996565544 |
| Brand | Shopkins |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Lemony Gem Toys users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

